———————————————————————————————————————————–

2019. március 1-től lehetséges elektronikus úton is ügyeket intézni a köznevelési intézményekben

TÁJÉKOZTATÓ AZ E-ÜGYINTÉZÉS MENETÉRŐL

———————————————————————————————————————————–

A 2018. november 12 – 15. között megrendezendő “Sulifórum”  Pályaorientációs hét első napjáról készült összefoglaló kisfilm.

A 2018. november 12 – 15. között megrendezendő “Sulifórum”  Pályaorientációs hét promóciós kisfilmje

———————————————————————————————————————————–

Gyermeknap 2018. június 8.

———————————————————————————————————————————–Tisztelt Szülők!

2018. május 28-án szeretettel várjuk a Tisztelt Szülőket 17.00. órától az iskola ebédlőjében összevont szülői értekezletre.
————————————————————————————————————————————Köszöntöm Önöket/Benneteket iskolánk honlapján!

Honlapunkon közzétesszük képzési kínálatunkat és sok olyan információt, amit fontosnak tartunk az intézményünkről közölni. Diák központú iskolánkban személyes odafigyelést, családias légkört biztosítunk. A tanár-diák kapcsolatunk alapja a szeretet, az odafigyelés, a bizalom és az együttműködés.

Köszönöm, hogy figyelmével megtisztelte iskolánkat.
Köszönöm, hogy figyelmeddel megtisztelted iskolánkat.

Kellemes időtöltést, eredményes barangolást, “böngészést” kívánok Önöknek/Nektek.

Tóthné Valu Erika