Nemzeti Összetartozás Napja (június 4.)

Tisztelt Szülők!

A 2020/2021-es tanév 1. évfolyamára történő beiratkozással kapcsolatosan a fellebbezési kérelem benyújtásának módja lehet:

– e-mail-ben, a nyomtatványt a jogorvoslatot kérő szülő/törvényes képviselő aláírásával ellátva, szkennelt formátumban eljuttatja az iskola email címére

–  postai úton, az intézmény postacímére, a Debreceni Tankerületi Központ tankerületi igazgatójának címezve,

–  személyesen KIZÁRÓLAG az intézménnyel előzetesen egyeztetett időpontban.

A dokumentum letölthető az alábbi linken.

————————————————————————————————————————-

Tájékoztató a tantermen kívüli, digitális munkarendben való részvétel során megvalósuló adatkezelésről

Útmutató a tantermen kívüli, digitális munkarendben való részvétel során megvalósuló adatkezeléshez

Tisztelt Szülők!

A gyerekek szabadidejének hasznos eltöltése fokozottan aktuális kérdés a jelenleg kialakult helyzetben. Ehhez nyújt segítséget az a remek kezdeményezés, melyet Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzatának Facebook oldala kínál fel.

Értékes és érdekes időtöltés Debrecen Megyei Jogú Város facebook-oldalának segítségével

A Facebook oldal elérhetősége

Kedves Nyírmártonfalvai Általános Iskola iskolaközössége!

2020-03-13-án, 21.15 órakor az Operatív Törzs határozata alapján Orbán Viktor miniszterelnök úr akciótervet tett közzé (https://koronavirus.gov.hu/cikkek/orban-viktor-rendkivuli-bejelentese-koronavirussal-kapcsolatos-kormanyzati-intezkedesekrol). Ez egy új  helyzetet teremtett. Ennek értelmében az alábbi forgatókönyvet kell követnünk:

2020-03-16-ával kezdődően a későbbiekben meghatározott időpontig a következők lépnek életbe.

A diákok nem látogathatják az oktatási intézményeket. Ennek értelmében új oktatási munkarend kerül bevezetésre, amit digitális munkarendnek nevezünk. Ezt a munkarendet a későbbiekben ismertetjük, mivel a kidolgozása jelenleg még folyamatban van.

További tájékoztatásig nincs teendő.

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy csak a kormányzati honlapokon (https://koronavirus.gov.hu; https://www.nnk.gov.hu/), az intézményi honlapon (http://www.nymfalva.sulinet.hu) és a KRÉTA rendszer faliújságján keresztül közölt információk tekinthetőek mérvadónak. Az aktuális információkat/ tennivalókat mindig ezeken a csatornákon fogjuk közölni az iskola közösség tagjaival. Kérjük, hogy a megfelelő tájékozottság érdekében, mindenki naponta többször ellenőrizze az információk aktualitását.

Ügyeleti telefonszámunk:+36306125705

Az iskola közösség tagjainak megértését, segítségét előre is köszönjük!

Tisztelettel:

———————————————————————————————————————————–

2019. március 1-től lehetséges elektronikus úton is ügyeket intézni a köznevelési intézményekben

TÁJÉKOZTATÓ AZ E-ÜGYINTÉZÉS MENETÉRŐL

———————————————————————————————————————————–

A 2018. november 12 – 15. között megrendezendő “Sulifórum”  Pályaorientációs hét első napjáról készült összefoglaló kisfilm.

A 2018. november 12 – 15. között megrendezendő “Sulifórum”  Pályaorientációs hét promóciós kisfilmje

———————————————————————————————————————————–

Gyermeknap 2018. június 8.

———————————————————————————————————————————–Tisztelt Szülők!

2018. május 28-án szeretettel várjuk a Tisztelt Szülőket 17.00. órától az iskola ebédlőjében összevont szülői értekezletre.
————————————————————————————————————————————Köszöntöm Önöket/Benneteket iskolánk honlapján!

Honlapunkon közzétesszük képzési kínálatunkat és sok olyan információt, amit fontosnak tartunk az intézményünkről közölni. Diák központú iskolánkban személyes odafigyelést, családias légkört biztosítunk. A tanár-diák kapcsolatunk alapja a szeretet, az odafigyelés, a bizalom és az együttműködés.

Köszönöm, hogy figyelmével megtisztelte iskolánkat.
Köszönöm, hogy figyelmeddel megtisztelted iskolánkat.

Kellemes időtöltést, eredményes barangolást, “böngészést” kívánok Önöknek/Nektek.